O. Leon Knabit w szpitalu. Zakonnicy proszą o modlitwę

Jak poinformowali tynieccy benedyktyni, o. Leon Knabit przebywa w szpitalu, ponieważ gorzej się poczuł. Zakonnicy poprosili o modlitwę za swojego współbrata.

“W związku z pobytem o. Leona Knabita w szpitalu informujemy, że dziś po południu o. Leon poczuł się gorzej i konieczne są dodatkowe badania. Prosimy Was wszystkich o modlitwę za naszego najstarszego współbrata” – czytamy na Facebooku.

https://www.facebook.com/leonknabit/posts/4033409216680622

Kilka godzin wcześniej benedyktyn napisał na Facebooku: “Po przymusowym 5-dniowym leżeniu pozdrawiam wszystkich bliskich z Oddziału Rehabilitacyjnego Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Pamiętam w modlitwie i o modlitwę proszę”.

Benedyktyn zaszczepił się na COVID-19

Pod koniec ubiegłego roku 91-letni o. Knabit przeszedł COVID-19, a w marcu informował o przyjęciu drugiej dawki szczepionki na koronawirusa. “Faktem jest, że wirus istnieje i to w różnych już odmianach i że zaraził miliony ludzi na całym świecie, a spowodował zgon wielu setek tysięcy. Wiele osób przechorowało go bardzo ciężko, a jakie skutki zostawił w organizmie, to jeszcze za mało czasu, by stwierdzić ostatecznie. Jak wywrócił porządek na całym świecie, to widać” – pisał wówczas.

kh/Stacja7