Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza święta

W Wielki Wtorek, 7 kwietnia o godz. 15.00 stypendyści, absolwenci i darczyńcy Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" połączą się duchowo w modlitwie. O godz. 15.00 odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego i wezmą udział - online - we Mszy św. sprawowanej przez ich duszpasterzy w Warszawie. Transmisja na You Tube Archidiecezji Warszawskiej.

 

Mszy św. w kaplicy Domu Rekolekcyjno-Formacyjnego w Warszawie na Bielanach będzie przewodniczył ks. Dariusz Kowalczyk, przewodniczący zarządu Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, a homilię wygłosi jej wiceprzewodniczący ks. Paweł Walkiewicz z archidiecezji warszawskiej.

W kaplicy, poza koncelebransami będzie jedynie “garstka” ze względu na wymogi sanitarne co do liczby uczestników liturgii w czasie pandemii. – Naszym pragnieniem jest żebyśmy potrafili Triduum Paschalne i radość ze Zmartwychwstania Pańskiego przeżyć także w szeroko pojętej wspólnocie związanej z Fundacją “Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Wspólnocie stypendystów, pracowników fundacji, księży koordynatorów, ale także absolwentów i darczyńców. Chcemy zapewnić, że także w tym przedziwnym czasie epidemii pamiętamy o tych, którzy nas wspomagają na różny sposób, przez modlitwę, gościnę – mówi ks. Walkiewicz.

TRANSMISJA  7 kwietnia, godz. 15.00 na kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej